Argjiraspanca

Argjiraspanca смотреть последние обновления за сегодня на .

Nga xhelozitë tek planet për fëmijë, Argjira dhe Graciano përballë njëri-tjetrit - Top Arena

135562
617
28
00:07:59
07.12.2022

TOP ARENA një Sport-Show për Kupën e Botës që po zhvillohet në Qatar nga data 20 Nëntor deri në 18 Dhjetor. Analiza për ndeshjet e botërorit vjen çdo natë në ekranin e Top-Channel në orën 22:15. Golat e të gjitha ndeshjeve, analizat për temat e ditës në botëror, VAR për rastet e diskutueshme. Të ftuar special nga fusha të ndryshme do jenë pjesë e një spektakli të vërtetë për mbrëmje të paharrueshme në ekranin tonë. Prezantues: Edi Manushi, Alesia Bami Redaktor: Glenti Nallbani Skuadra e TOP ARENA Redi Jupi, Gëzim Sinemati, Lorenc Jemini, Erjola Doci, Beniada Nishani, Blerti Hajdari, Mergim Mavraj, Arjan Peco, Rudi Vata, Perparim Kabo, Lambert Jorganxhi etj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopArena#TopChannel

Miq dhe bashkëpunëtorë, Fjoralba Ponari, Argjira Spanca dhe Graciano Tagani- Ëndërrtjerrësit

42821
187
5
00:22:24
01.04.2022

Për herë të parë, ata do të bëhen të gjithë bashkë! Çdo të diel, në orën 21:00, vjen "Ëndërrtjerrësit". Kujtime e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më parë dhe një ribashkim i atyre që e kanë bërë Top Channel ekranin e të gjithë shqiptarëve. Nën moderimin e Ori Nebijaj, personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e të vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit. Nga vizioni i Presidentit të ndjerë, Z. Dritan Hoxha, tek transmetimet e para e deri tek prapaskenat e programeve të sotme, gjithë çfarë ka shenjuar këto 20 vite, vjen nën sytë e figurave që do të tregojnë historinë e tyre dhe përmes saj historinë e një televizioni që bëri historinë tuaj. Moderatore: Ori Nebijaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Ëndërrtjerrësit#TopChannel#TopChannel20vjet

60 sekonda: Argjira Spanca

93353
675
8
00:01:15
26.03.2021

ONIMA - 🤍 Ndiqni PRIVE: Web: 🤍 FB: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram:🤍

Argjira Spanca e zbulon në E Diell N’Trip: Jam e dashuruar me… “E Diell”, 14 Shkurt 2021

46832
267
1
00:19:02
14.02.2021

Rubrika: Argjira Spanca E ftuar: Sara Berisha Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

THUMB 27/18 MAJ/Argjira Spanca jeta mes Tiranes dhe Prishtines, ja pse me pelqejne tironsit

29486
101
8
00:13:03
18.05.2019

Argjira Spiranca në një intervistë me Kildën për emisionin “Thumb” ka folur për jetën e saj në Tiranë, punën që po bën këtu dhe marrëdhëniet me djemtë. Duke bërë një krahasim mes meshkujve shqiptarë dhe atyre kosovarë, ajo është shprehur se më të bukur janë djemtë e Prishtinës. Ndërsa për shqiptarët ajo është shprehur se dinë të gjuajnë më mirë se djemtë e Kosovës. Kilda: Çunat janë më të mirë në Prishtinë apo në Tiranë? Argjira: Nuk dua me ofenduar askënd por mendoj se janë në Prishtinë. Kilda: Edhe unë ashtu mendoj. Argjira: Farë ngacmimi të ka bërë ndonjë çun në Tiranë që të ka bërë përshtypje dhe të ka ngelur në mëndje? Argjira: I vetmja gjë që unë kam diskutuar edhe me shoqet e mia janë fjalët e bukura dhe shumë të ëmbla. Në Kosovë kur të ngacmojnë të ngacmon ë shumë, të vjen me vjellë nga mënyra se si të ngacmojnë atje. E kanë më banalë  të shprehurin. Këtu mashkulli të ngacmon ë shumë ëmbël dhe më vjen me qesh sepse jam mësuar ndryshe, jam rrit ndryshe dhe më vjen me ia kaq faqet.../abcnews.al

Argjira Spanca vs Einxhel Shkira: Ëngjëll apo djall? | Pop Culture

70313
333
00:05:35
28.09.2019

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #PopCulture #TopChannel

Ftesë në 5, Shën Valentini i 4-t i Argjires&Gracianos, bebi dhurata e radhës?14 Shkurt 2022, Pjesa 1

134151
829
25
00:35:06
14.02.2022

Tema: Shën Valentini i Argjirës dhe Gracianos, dashuri që nisi në Top Channel dhe vazhdon të përjetësohet çdo ditë. Të ftuar: Argjira Spanca, Graciano Tagani #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare:Adela Hysenllari Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Argjira Spanca zbulon rutinën e bukurisë në “Beauty Point”, “E Diell”, 25 Tetor 2020

5031
30
3
00:06:21
25.10.2020

Autore: Argjira Spanca Rubrika: Fjoralba Ponari Juria: Suela Cangu, Daniela Kapo Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Ftesë në 5, Argjira Spanca: Jeta e re në Tiranë dhe planet e verës, 28 Qershor 2019, Pjesa 1

49328
163
8
00:19:09
28.06.2019

Tema: Argjira, vajza që la Londrën për t’u bërë pjesë e “E diell” me rubrikën “Gjira Style” në të cilën vesh të gjithë personazhet VIP të ftuar në këtë emision tregon planet e saj në Tiranë, shoqëritë e reja dhe planet për verën Te ftuar: Argjira Spanca Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍

Stafi suprizon për ditëlindje Argjirën,disa kujtime me familjen e saj "E Diell", 10 Nëntor 2019

89938
681
9
00:02:25
10.11.2019

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca tregon historinë e saj:Ja çfarë ndodhi me mua kur isha e shëndoshë E Diell 26/09/2021

10052
52
1
00:01:11
26.09.2021

Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Ervin Kurti, Alesia Bami, Lola Haradinaj, Graciano Tagani, Bledi Mane, Erjola Doci, Argjira Spanca, Mika, Atalanta Kërcyku, Arba Osmanllari, Stela Nikolla Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca në Pop Culture

20917
100
00:22:45
30.03.2019

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍

Në një intervistë për TAR Graciano Tagani dhe Argjira Spanca zbulojnë gjithçka për lidhjen e tyre!

27819
145
3
00:10:36
25.11.2021

- - - Graciano Tagani dhe Argjira Spanca janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Vetëm pak kohë më parë, dyshja kanë zbuluar se janë në një marrëdhënie romantike, edhe pse, duket se lidhja e tyre daton më herët. Ekskluzivisht për Top Albania Radio, Graciano dhe Argjira na zbulojnë gjithçka, nga surprizat e veçanta për njëri-tjetrin, deri te më xhelozi në lidhje. Graciano Tagani Argjira Spanca Jonida Aliçkolli Dj Wizii 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #PardonMyFrench

Argjira Spanca dhe fëmijët e Dream Team ndihmojnë artistin në rrugë “E Diell”, 14 Mars 2021

911
19
1
00:03:22
14.03.2021

Rubrika: Argjira Spanca Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca shtatëzënë? Flet moderatorja për herë të parë E Diell 27/02/2022

53564
211
34
00:28:22
27.02.2022

TROTUAR Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Erjola Doci, Shqipe Hysenaj, Bledi Mane, Ervin Kurti, Atalanta Kërcyku, Graciano Tagani, Argjira Spanca, Tan Brama, Antonela Berisha, Dritan Doçi, Ilir Topi. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Wake Up/ Argjira Spanca: Marrëdhënia ime me Fjoralba Ponarin, Nevina Shtyllën dhe Alesia Bamin

21316
122
5
00:14:09
12.02.2020

Mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up” në Top Channel ishte e ftuar bloggerja dhe moderatorja nga Kosova Argjira Spanca. Ajo tashmë prej dy sezonesh jeton në Tiranë, për t’ju përkushtuar maksimalisht punës së saj në televizion. Fakti që në “E diell” në Top Channel “sundojnë” vajzat e bukura, Argjira është pyetur për marrëdhëniet që ka me to, më konkretisht me Fjoralba Ponarin, Nevina Shtyllën dhe Alesia Bamin. “Kam krijuar shoqëri sidomos me Fjoralbën, e kam shumë afër pasi na është përshtatur shumë karakteri. Alesia ka qenë më e tërhequr si natyrë në fillim, por tashmë ka filluar ta shfaqë natyrën e saj të dashur. Edhe Nevina është shumë korrekte. Mbase ngaqë jam nga Kosova më kanë trajtuar mirë. Në fillim mund të ketë pasur pak mosmarrveshje, duke qenë se jemi disa, por Manushi në mbledhje i ndan gjërat dhe kështu që nuk ndodh të ketë hatërmbetje mes nesh”- u shpreh Argjira. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Argjira merr të ëmën duke sharë Gracianon, ja si përgjigjet ajo… E Diell 19/06/2022

91674
470
14
00:02:47
19.06.2022

Prezantuese: Nevina Shtylla Pjesëmarrës: Ervin Kurti, Edona Kalludra, Graciano Tagani, Kristjan Bllaci, Argjira Spanca, Edi Manushi, Denisa Demaj Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Beniada ka rënë në dashuri? Argjira Spanca zbulon djalin misterioz- Goca & Gra

14467
38
1
00:01:36
23.03.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Argjira Spanca nuse në Tiranë - NO FILT - ATV

67136
343
35
00:07:39
17.04.2021

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos. Follow ATV on: FB: 🤍 IG: 🤍 WEB: 🤍 Publisher: Onair Media - 🤍 All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media #nofilt #atv #argjiraspanca

Argjira “turpërohet” live .I grisen getat gjatë transmetimit/Konkurrentja largohet nga studio

81751
302
12
00:50:20
09.10.2022

“Beauty” Rubrika e të bukurës hap sezonin e tretë. Parukierë dhe Make Up Artist në garë me njëri tjetrin për të treguar se cili është me i aftë… Këtë puntatë sfida e konkurrentëve do të jetë trendi më i fundit në Instagram dhe Tik Tok, një look me diamante. Gjithashtu do të njihemi edhe me konkurrenten e parë të eleminuar. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca shpërthen në Trotuar: “Na çatë kokën!” Ja çfarë e nxehu “E Diell”, 7 Mars 2021

19537
137
9
00:02:03
07.03.2021

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Ftesë në 5, “She’s On Top”, Argjira Spanca iu nxjerr “të palarat” vajzave, 29 Qershor 2020, Pjesa 1

51897
384
6
00:14:17
29.06.2020

Tema: Sfilata, poza seksi dhe diskutime pikante… Argjira Spanca tregon prapaskenat e “She’s on top”, reality show-t më të komentuar të momentit Të ftuar: Argjira Spanca #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Adela Hysenllari Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Argjira Spanca - Si të përdorim aplikacionin 😍

50855
313
6
00:00:47
06.08.2020

Video ku Argjira Spanca tregon se si të përdorim aplikacionin dua.com😍😍❤️ Shkarko tani: 🤍 dua.com në rrjete tjera sociale: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 LinkedIn: 🤍 Pinterest: 🤍 Snap : 🤍

Wake Up/ Argjira Spanca:Urrej të qaj në televizion.Ori&Isli ironi me "modën" e përlotjeve në studio

1121
2
0
00:00:45
12.02.2020

Së fundmi është bërë modë që personazhet publik të derdhin lot në studio televizive, duke i dhënë një tjetër “dozë” bisedës apo duke shtuar më shumë klikimet në youtube. Megjithatë fakti që të qarat në studio sa vijnë e shtohen, ka bërë që dy moderatorët e “Wake Up”, Oriela Nebijaj dhe Isli Islami të ironizojnë këtë fakt. E gjithë kjo nisi teksa ata po bënin një bisedë me bloggeren dhe moderatoren Argjira Spanca e cila u prek teksa foli për marrëdhënien e ngushtë me nënën e saj, ku më tej shtoi se urren të qajë në televizion. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Argjira Spanca tregon për punën në Angli: Ja mendimi i tyre për shqiptarët “E Diell” 25 Korrik 2021

2910
26
1
00:02:01
25.07.2021

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Graciano Tagani, Erjola Doci, Bledi Mane, Gigliola Haveriku, Alesia Bami, Argjira Spanca, Beniada Nishani, Lambert Jorganxhi, Antonela Berisha Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Trotuar/ Argjira Spanca: Flas anglisht dhe akuzohem se nuk jam patriote “E Diell”,29 Nëntor 2020

5526
27
3
00:02:10
29.11.2020

Rubrika: Edi Manushi Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Armela Topi, Megi Pojani, Olti Curri, Gëzim Tushi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

nZa DISS – Argjira Spanca vs Ervin Kurti – 06.06.2020

7380
25
00:07:22
06.06.2020

Follow RTK: nZa DISS – Argjira Spanca vs Ervin Kurti – 06.06.2020 Facebook: 🤍 WEB: 🤍 Powered by OnAir.FM

ARGJIRA SPANCA: ZBULON RUTINEN E BBUKURISE/ PRO MUA KOMENTON || XHENA KURTI

1289
66
19
00:22:55
28.11.2020

Videoja e Argjires : 🤍 _ Pershendetje yje! Shpresoj qe te gjithe te jeni mire , edhe se jemi ne nje situate kaq te veshtire do doja qe kanalin tim te shihni si nje kend ku te argetoheni , ta hiqni pak mendjen dhe gjithashtu te mesoni sa me shume rreth makeupit. Prandaj sot mendoja te sillja nje video te re ku komenton rutinen e makeupit te Argjira Spances. Nese kjo video ju pelqen mos harroni t'i jepni nje like dhe te beni subscribe duke shtypur dhe kembanen e vogel qe te njoftoheni sapo te postohet videoja e re. Dhe si gjithmone komentoni poshte duke perdor #yjetejaves ndonje sugjerim ose pyetje qe te beheni pjese e videove te mia.💞 _ RRJETET SOCIALE : XHENABEAUTYCORNER: 🤍 _ 🌹 Oden's eye review: 🤍 🌹 Cfare duhet te vishni kete vjeshte : 🤍 🌹 Fati i keq me ndjek dhe ne pushime /VLOG: 🤍 🌹Ja pse nuk i perdor me keto produkte/ FAIL/ : 🤍 🌹 6Produkte kozmetike qe ja vlen te shpenzoni : 🤍 _ #muareacts #argjiraspanca _ For business inquiries: kurtixhenara🤍gmail.com Instagram : 🤍xhenabeautycorner

Argjira Spanca zbulon prapaskenat& surprizat e sezonit të ri në Portokalli “E Diell”,14 Mars 2021

28681
270
8
00:13:33
14.03.2021

Rubrika: Argjira Spanca Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Më në fund momenti i shumëpritur, Graciano i propozon Argjirës për martesë… E Diell 19/06/2022

258444
1666
31
00:42:11
19.06.2022

Prezantuese: Nevina Shtylla Pjesëmarrës: Ervin Kurti, Edona Kalludra, Graciano Tagani, Kristjan Bllaci, Argjira Spanca, Edi Manushi, Denisa Demaj Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’Trip: Për kë bëjnë thashetheme Argjira Spanca dhe Sara Berisha? “E Diell”, 14 Shkurt 2021

2728
19
0
00:02:09
14.02.2021

Rubrika: Argjira Spanca E ftuar: Sara Berisha Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Nuk ndaloja dot lotët! Argjira Spanca zbulon momentin prekës “E Diell”, 14 Shkurt 2021

2300
9
0
00:02:34
14.02.2021

Rubrika: Argjira Spanca E ftuar: Sara Berisha Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca në lidhje me Graciano Taganin? Ja deklarata e tyre “E Diell” 16 Maj 2021

97117
682
19
00:01:08
16.05.2021

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Mand Peza, Tea Trifoni, Graciano Tagani, Dea Mishel, Andi Shehu, Ana Lleshi, Gigliola, Melisa Lleshi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Graciano ngelet i habitur kur kupton që historia e Argjirës…. E Diell 06/02/2022

132719
581
1
00:05:38
06.02.2022

HENA APO DIELLI Rubrika: Nevina Shtylla Prezanton: Nevina Shtylla Pjesëmarrës: Ervin Kurti, Graciano Tagani, Argjira Spanca, Denisa Demaj, Paloma BBV, Alandy Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Argjira Spanca ja pse do te shkoj ne stadium. - Procesi Sportiv, 6 Janar 2020

2166
9
0
00:01:01
07.01.2020

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ProcesiSportiv#TopChannel

Argjira Spanca zbulon sekretin për një lëkurë të shëndetshme në çdo stinë

172
1
0
00:05:46
11.01.2021

- - - Moderatorja e ekranit të Top Channel, Argjira Spanca është një ndër ato vajza simpatike që gjithmonë shfaqet e kuruar me look-un e saj. Teksa folëm për truket e grimit dhe si të dukemi bukur në çdo kohë, ajo zbuloi disa nga sekretet e saj, gjëra fare të thjeshta që çdo vajzë mund t’i provojë. Fillimisht, moderatorja e “E Diell” theksoi se në jetën e përditshme jashtë ekranit, ajo nuk bën asnjëherë grim por pëlqen t’a lërë lëkurën të marrë frymë. Gjithashtu, theksoi se rutinën e saj të mëngjesit e ka shumë të rëndësishme. “Unë gjithmonë kam një rutinë timen. Zgjohem në mëngjes dhe konsumoj një gotë kakao me qumësht pasi nuk jam shumë e kafes, vitaminat që ka kakao më ndihmojnë të hap sytë. Nuk bëj grim, pasi zgjohem, vesh rroba të rehatshme dhe vazhdoj ditën në mënyrën më komode të mundshme.” Argjira sakaq, tha se për një lëkurë të shëndetshme krahas shmangies së grimit të rëndë, të rëndësishme janë edhe trajtimet e lëkurës por jo shumë të shpeshta. Kështu lëkura do të duket e pastër dhe e shëndetshme në çdo stinë. Sa i përket grimit, ajo qëndron tek minimalja dhe shtoi se kjo do të mbetet trend edhe këtë vit. Ksenja Shoshaj Genta Hodo Johnny Dj Argjira Spanca 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #LiveFromTirana

Wake Up/ Argjira Spanca zbulon burrat që pëlqen Beniada: I do pa bark, me flokë e sy të çelur por...

2916
11
0
00:03:28
15.04.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Argjira Spanca përlotet në studio për personin e veçantë - Top Channel Albania - News - Lajme

14508
109
0
00:01:32
28.06.2019

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍

Argjira Spanca tregon historinë personale: Më rritën 200€ se jam nga Kosova E Diell 11 Korrik 2021

36223
244
22
00:03:02
11.07.2021

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Graciano Tagani, Erjola Doci, Bledi Mane, Gigliola Haveriku, Alesia Bami, Meri Dashi, Argjira Spanca,Kristo Petko, Dea Mishel, Sara Gjordeni Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Personazhi më i vështirë i Portokallisë? Argjira Spanca e zbulon N’Trip “E Diell”, 14 Mars 2021

964
5
1
00:02:07
14.03.2021

Rubrika: Argjira Spanca Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
argjiraspanca arab show vw pul ishlash usuli 原画 karpouzis madney no Package: header 清妍 World affairs Zoyzoynia Ireland 새댁 horieryoku xurshid qamchiyev yaxshi yaxshi Blender 2d rigging linux gui apps on wsl koreya seriallari 咳痰 How Ger афтер эффектс